Facebook
RSS
Print

Valla juhid alates taasasutamisest

29.05.2018

Vallavolikogu esimehed:

nimiajavahemik
Ants-Hambo Lindemann20.12.1990-28.10.1993
Hillar Pappel28.10.1993-12.11.1996
Aado Vahtra12.11.1996-07.12.1998
Kalev Villem08.12.1998-01.11.1999
Madis Saretok02.11.1999-13.11.2005
Aarne Jõgimaa18.11.2005-28.01.2013
Priit Robas29.01.2013-31.10.2013
Ain Pinnonen05.11.2013-30.06.2014
Jan Trei01.07.2014-01.09.2014
Priit Robas02.09.2014-26.05.2015
Mailis Alt27.05.2015-17.02.2016
Toomas Tõniste18.02.2016-12.06.2017
Mari-Ann Kelam20.06.2017-15.10.2017
Taavi Kotka31.10.2017-

Vallavanemad:

nimi ajavahemik
Ants-Hambo Lindemann 20.12.1990-20.06.1995
Lembit Aulas 16.08.1995-29.10.1996
Kaido Metsma 30.10.1996-12.11.2002
Enn Sau 13.11.2002-28.11.2005
Urmas Arumäe 29.11.2005-18.08.2008
Haldo Oravas 09.09.2008-11.11.2013
Alvar Ild 12.11.2013-12.05.2014
Jan Trei 13.05.2014-25.06.2014
Andres Kaarmann 01.07.2014-01.09.2014
Jan Trei 02.09.2014-22.05.2015
Alvar Ild 27.05.2015-16.01.2017
Rein Loik 17.01.2017-06.11.2017
Siim Kallas 07.11.2017-

Vallasekretärid:

nimi ajavahemik
Sirje Saks 20.12.1990-29.02.1992
Rut Tsiugand 01.03.1992-31.05.1995
Eda Ilves 01.06.1995-01.01.2006
Kristo Kallas 02.01.2006-31.08.2012
Kristi Tomingas 01.09.2012-


       Haabneeme LED projekt