Facebook
RSS
Print

Viimsi valla sporditegevuse toetamise kord on uuenenud

12.02.2018

12. detsembril 2017. aastal võttis Viimsi Vallavolikogu vastu määruse nr 18 “Viimsi valla sporditegevuse toetamise kord“, mis jõustus alates 1. jaanuarist käesolevast aastast. Seni kehtinud sporditegevuse toetuse kord (19.08.2014 määrus nr 12) vajas mitmeid uuendusi.


Loe veel

Suvised sportimisvõimalused

20.06.2017

  • Mõisaplatsi välisväljakud

Jalgpalluritel on avatud kunstmuru väljak 60x66 m.

Tennisistidele on avatud 2 kunstmuru väljakut.

Väljakud on valgustatud.

Rularamp - 4x6 m

Tänavakorvpalli konstruktsioonid - 3 tk.

  • Viimsi Skatepark

Ekstreemsportlastele on avatud skatepark, kus on võimalik sõita nii rula, BMX kui ka tõukerattaga. Viimsi keskkooli kõrval, Randvere tee 8.

  • Karulaugu terviserada

Jooksjatele on avatud kolm valgustatud liikumisrada. Kogu raja pikkus 2,6 km, mis sisaldab: 0,7 km pikkune väiksem ring, mis asub Karulagu kooli ning Päikeseratta lasteaia taga, 1,2 km pikkune keskmine ring, mis asub Viimsi keskkooli taga ning 0,7 km väike ring, mis asub Pargi tee poolses terviseraja osas. 

  • Tädu terviserada

Tädu valgustatud terviserada asub Randvere tee ääres.  Terviseraja kogupikkus on 2,6 km, mis jaguneb kaheks iseseisvaks ringiks. Väiksem ring 0,7 km ja suurem ring 1,9 km.

  • Rohuneeme terviserada

Jooksjatele on avatud valgustamata 1-5 km pikkune jooksurada. Raja alguse leiate sõites Rohuneeme kalmistu parklast mööda Kalmistu teed kuni tõkkepuuni. Samuti pääseb liikumisrajale Püünsi kooli juurest mööda Metsvindi teed ja metsasihti (ida suunas).


       Haabneeme LED projekt